• LV
  • RU
  • EN
Menu
14 marts, 2018

“Prāta Vētra” gatavojas koncertiem Īrijā un Anglijā

Paralēli pēdējiem darbiem pie jaunā albuma materiāla, grupa “Prāta Vētra” aktīvi gatavojas gaidāmajiem koncertiem Īrijā un Anglijā. Šo koncertu  nosaukums ir “Between shores”/ “Starp krastiem” un tie būs kā savdabīgs tilts, kurš savienos līdzšinējo daiļradi ar jauno. Dažos no koncertiem grupai uz skatuves pievienosies jaunā albuma producenti Povel Olsson un David Larsson – divi talantīgi zviedru mākslinieki, kuri ir ne tikai izcili mūziķi, bet tagad arī grupas draugi. Koncertos dziesmas tiks izpildītas angļu, latviešu un krievu valodā. Paredzēts, ka koncerta programmā tiks atskaņotas gan dziesmas no jaunā albuma, gan, protams, arī klausītāju iemīļotie hiti no “Prāta Vētras” zelta kolekcijas.
Izrādās, tieši “Prāta Vētras” Londonas, Birmingemas, Mančesteras un Dublinas koncertu apmeklētāji būs tie laimīgie, kuri pirmie dzirdēs vairāku jaunā albuma dziesmu pirmatskaņojumu.

Ņemot vērā lielo skatītāju interesi Londonas koncerts šoreiz notiks slavenajā O2 Shepherd’s Bush Empire un Mančesteras –O2 Ritz Manchester.

Atgādināsim, ka “Prāta Vētra” publiskojusi jau 3 no jaunā albuma dziesmām – “Tevis dēļ”,  “Pašu dārgāko”  un duetu ar Marinu Kravec “Kak ja iskal tebja”.

Koncertu datumi:

21.04 Dublina, The Wright Venue (Biļetes)
03.05 Birminghama, O2 Academy 2 (Biļetes)
04.05 Manchestra, O2 Ritz Manchester (Biļetes)
05.05 Londona, O2 Shepherd’s Bush Empire (Biļetes)

Durvis uz koncertiem tiks atvērtas: 19:00 (pēc vietējā laika)
Lūdzu pievērsiet uzmanību vecuma ierobežojumiem:
Minimālais vecums: 8+
Personām, kuras nav sasniegušas 25 gadu vecumu, iegādājoties alkoholiskos dzērienus būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Personām, jaunākām par 14 gadiem ir jāatrodas pilngadīgas personas pavadībā.
Nauda par nepareizi iegādātām biļetēm netiks atgriesta.