• LV
  • RU
  • EN
Menu
03 oktobris, 2017

Jauna dziesma ar “Ewert and the two dragons”

Ir pagājis vairāk kā gads kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem “virtuves biedriem” pa šo laiku ir pievienojušies vēl 7 līdzautori un divu grupu – Ewert and the two dragons un BrainStorm (Prāta Vētra) sadarbības rezultāts ir brīnišķīga dziesma “We wait for the light” .

Ar grupu Ewert and the two dragons Latvijā nav jāiepazīstina. Igauņu puiši jau pirms vairākiem gadiem ir paspējuši iekarot klausītāju sirdis, vairākas reizes ir uzstājušies Latvijā ar solo koncertiem, kā arī piedalījušies mūzikas festivālos.

Dziesma ir abu grupu dalībnieku kopdarbs. Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās. Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olssons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas “Debesis iekrita Tevī” aranžēšanā. Tā nu ar triju valstu – Igaunijas, Latvijas un Zviedrijas – spēku ir tapusi šī saulainā dziesma “We wait for the light”.

Dziesmu var klausīties ŠEIT

Dziesmas nosaukums: “We wait for the light”
Izpildītāji: Ewert and the two dragons un BrainStorm (Prāta Vētra)
Producents: Povel Olsson
Izdevējs: “Prāta Vētras Skaņu ierakstu kompānija” un “Ewert and the two dragons”
Foto: Mārtiņš Cīrulis