• LV
  • RU
  • EN
Menu
22 augusts, 2016

Izpārdots koncerts un 28 000 – Prāta Vētra izplosās Liepājā

Sestdienas vakarā, 20.augustā Prāta Vētra ar koncertšovu “7 soļi svaiga gaisa” saviļņojusi Liepāju, kopumā stadionā “Daugava” sapulcējot vairāk nekā 28 000 skatītājus. Tālo ceļu uz Liepāju bija mērojuši grupas atbalstītāji no visas Latvijas un Baltijas, kā arī ASV, Kanādas, Austrālijas, Krievijas un pat Japānas.

Pieprasījums pēc koncerta biļetēm bija tik liels, ka sestdienas pusdienlaikā koncertu pasludināja par izpārdotu. Taču tas netraucēja cilvēku tūkstošiem baudīt koncertšovu, pulcējoties arī Jūrmalas parkā un Liepājas pludmalē. Kā liecina sociālie tīkli – Kaspara Rogas bungas bijušas dzirdamas pat Grobiņā, tāpēc droši var teikt, ka Prāta Vētra saviļņoja visu pilsētu. Klausītāji šo koncertu novērtējuši kā sirsnīgāko no visiem “7 soļi svaiga gaisa” tūres koncertiem.

“Sakām lielu paldies Liepājas pilsētai par viesmīlīgu un ļoti profesionālu uzņemšanu. Un jo īpaši par sarūpētajiem laikapstākļiem – pēc nedēļas ilgas skatuves būvniecības lietavās, koncerts saulrietā bija priecējošs,” atzīst Aija Auškāpa.

Arī šoreiz Prāta Vētra bija sarūpējusi muzikālos pārsteigumus – Dona un Triānas Parka solistes Agneses Rakovskas kopīgo “Tur kaut kam ir jābūt”, kā arī Musiqq un Prāta Vētras  kopīgi izpildīto pirmatskaņojumu dziesmai “Debesis iekrita Tevī”, kas jau divus mēnešus atrodas Latvijas radiostaciju topu virsotnēs.

Prāta Vētru atbalsta: Neste, Ergo, DSV, Spice, Moller Auto Lidosta, Pasažieru vilciens un Liepājas pilsēta. Informē: Radio SWH, Latvijas Televīzija, Delfi, Diena un Rīgas Viļņi.

Publikācijas un atsauksmes par koncertu Latvijas presē:

Parmuziku.lv
Delfi.lv
liepajniekiem.lv
tvnet.lv
ReKurzeme.lv
Skaties.lv

  • Roman

    Thank you very much from Estonia for your show, it was FINE.

  • Natalia

    Lieliski!
    Их снова выбрали на роли случайных прохожих…