• LV
  • RU
  • EN
Menu
06 oktobris, 2017

Jauna dziesma un jauns duets ar Marinu Kravets

Pēc ilgāka laika grupa “Prāta Vētra” (BrainStorm) ir iedziedājusi duetu krievu valodā un šoreiz – ar raidījuma “Comedy Club” Krievija vienīgo sieviešu kārtas pārstāvi – šarmanto Marinu Kravets (Маринa Кравец). Jaunās dziesmas nosaukums ir “Как я искал тебя” (Kā Es Tevi Meklēju) un tā tiks iekļauta grupas albumā, kuru plānots izdot 2018.gada aprīlī.

Renārs Kaupers: “Visi grupas dalībnieki ir lieli Marinas daiļrades cienītāji. Un tā kā mēs bieži vien tikāmies dažādos pārlidojumos, tad saņēmām drosmi, uzrunājām viņu un piedāvājām izveidot kopīgu dziesmu. Mums par lielu prieku viņa uzreiz piekrita un tagad pasaulē ir par vienu skaistu, romantisku dziesmu vairāk!”

Marina Kravets: “Ar grupas “Prāta Vētra” puišiem satikāmies jau 2009.gadā Sankt Pēterburgā, kad viņi viesojās radio, kur es biju raidījuma vadītāja. Taču, kā izrādās, šo tikšanos atceros tikai es…! Bet, neskatoties uz to, man viņu mūzika tiešām ļoti patīk un tagad, dziedot līzi viņu dziesmām, es varēšu dziedāt līdzi arī pati sev! Puiši ir forši un esmu ļoti apmierināta ar mūsu radošo tandēmu!”

Dziesmai ir arī izveidots Teksta video (skatīt zemāk)

Dziesmu var iegādāties / klausīties ŠEIT

Foto: Mārtiņš Cīrulis
Video animācija: Hypnosis Group / Kārlis Stiģis
Dziesmas Mūzikas autori: Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Kaspars Roga, Māris Mihelsons, Ingars Viļums, Povels Olssons
Teksta autors: Sergejs Timofejevs
Producents: Povels Olssons
Izdevējs: Prāta Vētras Skaņu Ierakstu Kompānija