• LV
  • RU
  • EN
Menu
25 maijs, 2018

Prāta Vētra izdod albumu angļu valodā

Šodien, 25.maijā, tieši mēnesi pēc sava jaunākā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” prezentācijas, grupa Prāta Vētra laiž klajā albuma anglisko versiju ar nosaukumu “About the boy who plays the tin drum”. Pagaidām albums pieejams tikai digitāli:

eKase.lv
Spotify
Deezer
Apple Music 
Google Play

Pirms nepilna gada 7 vīri sanāca kopā, lai radītu jaunu “Prāta Vētras” albumu. Albums ierakstīts trīs  dažādās vietās – Rīgā, Ikšķilē un Stokholmā un, kā ierasts, tam ir trīs versijas – latviešu, krievu un angļu. Visu albumā iekļauto dziesmu autori ir grupa “Prāta Vētra”, Ingars Viļums un albuma producenti – zviedri Povels Olsons un Davids Larsons. Atsevišķās dziesmās savu roku ir pielikuši arī Arnis Račinskis un Sergejs Timofejevs.  Albumu plānots izdot arī vinila formātā.

Viens no albumu raksturojošiem lielumiem ir prieks – prieks radot dziesmas, prieks sadarbojoties, prieks dziedot un spēlējot, prieks, esot kopā ar draugiem kopš bērnudārza laikiem.

Albuma noformējumā ir izmantotas slavenā nīderlandiešu fotogrāfa Antona Korbina fotogrāfijas, kurš ir arī albuma vāciņa dizaina autors.

Šī gada vasarā grupa dosies Latvijas koncerttūrē ar nosaukumu “Skārda bungu” tūre un tā norisināsies 5 Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā. Savu dalību tūres koncertos kā īpašie viesi ir apstiprinājuši jaunās latviešu grupas “Sudden lights” puiši, kurus plašāka publika pamanīja  šī gada “Supernovas” konkursā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.ekase.lv, t/c “Spice” informācijas centrā un pilsētu kultūras namu kasēs.

Albumu izdod “Prāta Vētras Skaņu ierakstu kompānija”

Grupu “Prāta Vētra” atbalsta:
Spice, Citroen un Karlo Motors,  Neste, Ergo, DSV, Samsung Galaxy S9|S9+, Delfi, Radio SWH,  TV3, Diena, žurnāls OK!