• LV
  • RU
  • EN
Menu
23 aprīlis, 2018

Atskats uz grupas “Prāta Vētra” Dublinas koncertu

Pagājušajā nedēļas nogalē, pāris dienas pirms jaunā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” prezentācijas, grupa “Prāta Vētra” jeb “BrainStorm” viesojās Dublinā, kur ar divas stundas garu koncertu iepriecināja skatītājus pārpildītajā “The Wright Venue” klubā. Pēc koncerta grupa saņēma daudz pateicības vārdus sociālajos medijos, par ko esam tiešām priecīgi! Paldies jums visiem!

Tieši Dublinas koncerta apmeklētāji kļuva par pirmajiem, kuri dzīvajā izpildījumā dzirdēja dziesmas no vēl tobrīd neizdotā jaunā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”. Kopā ar grupu uz skatuves kāpa arī abi jaunā ieraksta producenti – zviedri Povels Olsons un Davids Larsons, kuri grupai pievienosies arī Londonas koncertā.

Jau nākamnedēļ grupa dosies uz Angliju, lai sniegtu trīs koncertus:

03.05. Birmingema, O2 Academy 2 (Biļetes)
04.05. Mančestera, O2 Ritz Manchester (Biļetes)
05.05. Londona, O2 Shepherd’s Bush Empire (Biļetes)

Koncertos būs dziesmas angļu, latviešu un krievu valodā. Koncerta programmā iekļautas dziesmas gan no jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotie hiti no “Prāta Vētras” zelta kolekcijas.

Durvis uz koncertiem tiks atvērtas: 19:00 (Birmingemā un Londonā) 18:30 (Mančesterā)

Koncerta sākums 20:00
Lūdzu pievērsiet uzmanību vecuma ierobežojumiem:
Minimālais vecums: 8+
Personām, kuras nav sasniegušas 25 gadu vecumu, iegādājoties alkoholiskos dzērienus būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Personām, jaunākām par 14 gadiem ir jāatrodas pilngadīgas personas pavadībā.
Nauda par iegādātām biļetēm netiks atgriezta.